Jak nakupovat se slevou přípravky z katalogů

Rate this post

Jak nakupovat se slevou přípravky z katalogů

Také k vám chodí kamarádka s nabídkou nákupu produktů z katalogu, jako je například Avon, Oriflame, Dedra, či FM group? Máte tyto produkty ráda a ráda je taktéž nakupujete? Jak nakupovat se slevou přípravky z katalogů? Je to jednoduché, stačí vám registrace a máte rázem slevu na produkty vaší oblíbené značky minimálně o 25% .

Pokud máte rádi přípravky kosmetické firmy Avon, pak k registraci stačí navštívit stránky http://reg.avonkariera.cz/a zde se zaregistrovat. Nebo můžete požádat svou Avon lady, která vám s registrací jistě ráda pomůže. Avon dává slevy podle toho, jak velký bude váš nákup, čím větší nákup, tím větší pak sleva.

Zamilovali jste se do kosmetiky Oriflame? Pak registraci můžete provést ve studiích Oriflame, nebo na www.oriflame.cz, kde můžete číslo sponzora vyplnit například 448731, nebo se taktéž poradit s vaší kamarádkou, od které produkty nakupujete a nechat se zaregistrovat od ní. U Oriflame máte slevy 25% za každý nakoupený produkt, nezáleží na tom, kolik toho koupíte.

Dedra je trošku něco jiného, nejedná se tak úplně o nákup kosmetiky, ale domácích potřeb, doplňků, oblečení, dárků a dekorací… a podobně. Dedra je specifická a v katalogovém prodeji daného sortimentu nemá konkurenci. Při registraci získáte slevu 25% na dané produkty, které jsou opravdu zajímavé. Zaregistrovat se můžete na stránkách www.dedra.cz, kdy vytvoříte objednávku, kam doplníte například číslo koordinátora 131686 a máte rázem nárok na slevy.

FM group je firma, která prodává parfémy světových značek, pod jiným jménem a vy je taktéž můžete mít při registraci levněji. Registrace je možná na http://www.fm-group-parfemy.cz. Tato firma nabízí slevy největší a to 30-50% na své výrobky, pokud se zaregistrujete.

Všechny registrace jsou zdarma a některé z firem vám za registrace nabízejí i dárky. Vy pokud se rozhodnete zaregistrovat, můžete nakupovat jak výrobky se slevou, tak je i následně prodávají a vydělávat. Proto dobře zvažte, zda-li chcete svou oblíbenou značku nakupovat od poradkyň, nebo sami za sebe. Výhod budete mít mnoho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *