Jaký robotický vysavač

Rate this post

robot. vysavačChcete mít doma dokonale uklizeno a to bez sebemenší námahy. Pak je vynikajícím pomocníkem právě robotický vysavač, který za vás uklidí a to i když právě sedíte na gauči, nebo jdete pryč. Pijte kávu a nechte za sebe robotický vysavač uklidit. Je to báječný pocit, kdy nemusíte hnout prstem, i když to asi ano, pokud jej budete chtít spustit

Robotické vysavače mají i tu výhodu, že pokud máte rodinný dům a kódujete po vašem odchodu, vysavač alarm nespustí. Na trhu je velké množství vysavačů, jak vybrat ten nejlepší? V testování nejlépe dopadl robotický vysavač iRobot Roomba 780, který pořídíte za cenu 14 489 Kč a který byl oceněn známkou 1, 55.

Na druhém místě se umístil vysavač LG HomBot VR6260LVM, který je o něco dražší než vítěz testu. Jeho pořizovací cena je 15 094 Kč. Svou funkci však také plní velmi dobře a ohodnocen byl známkou 1, 85. Mezi jeho nevýhody patří to, že se zamotává do kabelů, nemá návod v češtině a neukazuje jak plný je sběrný koš.

O něco levnější než dva předchozí robotické vysavače je Yujin Robot Iclebo Arte YCR-M05, který dostal známku 1, 89 a pořídíte jej za 12 490 Kč. Nevýhodami je, že se taktéž zamotává do kabelů a neumí si dokonale poradit s prachem v koberci.

Samsung Navibot S SR8950 je za stejnou cenu jako Yujin Robot Iclebo Arte YCR-M05 ovšem získal známku 2, 01. Opět si špatně poradil s prachem v koberci a nemá baterii do virtuální zdi. Vynikající poměr kvality a ceny představuje robotický vysavač Hoover RoboCOM2 RBC009, který pořídíte za 7 590 Kč a nevýhodou je pouze to, že si neumí poradit s kabely a zamotává se do nich a pak také fakt, že není kontrolka na plný koš.

Nejhůře v testu dopadl Sencor SVC 7020VT, jehož cena je sice 1 699 Kč, ale kvality vysavače neodpovídají dokonalému úklidu. Úklid není možný načasovat. Sběrný koš je velmi malý a baterie nevydrží dlouho nabytá. Špatně vysává nečistoty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *