Jak vyzdobit na vánoce krb?

Rate this post

Krb slouží nejen k tomu, aby vyhřál místnost, ale je to také velmi krásná interiérová dekorace, která si zaslouží mnohem více pozornosti, než jen dřevo, podpalovač a sirky. Pokud máte krb doma, nebo jej máte na chatě, tak určitě udělejte to, že si jej ozdobte vánoční dekorací. Těch možností, které se pro výzdobu krbu nabízejí, je celá řada. Popusťte uzdu své fantazii, nebo se inspirujte v časopisech. Důležité je to, aby výzdoba ladila s další výzdobou v dané místnosti. Velmi pěkně vypadá, když máte vedle krbu vánoční stromeček a tyto dvě věci jsou spolu dokonale sladěni.

Nejlepší na výzdobu je krbová římsa. Na ni můžete postavit svícny, položit girlandu, světýlka. Krb doladí kouzlo Vánoc k dokonalosti. Kochat se můžeme nejen příjemným teplem, které z krbu sála, ale právě i těmi dekoracemi, které krb zdobí. Pokud si na krb chcete dát girlandu, tak ji nejprve nadrátkujte, proto, aby držela. Ke krbu pak můžeme postavit různé svíčky, což také nevypadá vůbec špatně. Na římsku pak můžete dát věnce, jmelí, fotky, blahopřání… Udělat krásný krb není vůbec těžké. Problém může nastat tehdy, kdy nevíte jak určité věci ke krbu přichytit, aby nepadaly. Pokud máte doma domácího kutila, tak vám jistě velmi rád poradí.

Na co byste si ale měli dát pozor je fakt, aby výzdoba nijak nezasahovala do místa, kde krb hoří, to samozřejmě proto, aby nemohlo dojít k požáru. Na krb je možné pak zavěsit vánoční ponožky, protože do nich naděluje Santa Claus dárky. Jestliže ale patříte mezi ty, kdo Santa Clause nemají rádi, tak si krb ozdobte jinými záležitostmi, které vy rádi máte a které vám udělají radost. Těšte se z nádherné atmosféry, kterou vám toto místo v domě, jež si tak pěkně vyzdobíte, přinese. Popusťte uzdu své fantazii a vykouzlete si nádherný a neodolatelný interiér, ze kterého na vás dýchne teplo domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *