Jak se vdávat v zimě

Rate this post

Svatba v zimě sice není tak obvyklá, ale i v zimě se lidé berou. Většina z nás touží potom mít krásné šaty a za sebou romantickou kulisu, což v zimě zcela jistě nevykouzlíte. I svatba na sněhu může mít ale své kouzlo.

V našich představách se ale většinou vdáváme na pláži u palem a při šumu moře, realita to je často naprosto jiná. U nás se většinou volí letní měsíce pro svatební den, ale ani ten nikdy nezaručí fakt, že se počasí vyvede. Ať je léto, nebo zima, počasí si prostě nenaplánujete. V létě vám svatbu mohou znepříjemnit mohutné lijáky, či neúnosná vedra a v zimě pak naopak můžete prožít neskutečně krásné období, kdy sněží, vy na sobě máte bílé, krásné šaty a k nim bílý kožich.

I zima dokáže vykouzlit neopakovatelnou atmosféru. Navíc nikdo netvrdí, že musíte být venku. Vaše svatba může mít romantické kouzlo u hořícího krbu, kdy za zády máte zamrznutá okna a zasněženou krajinu. Proč ne? Jsou lidé, kteří zimu milují a její kouzlo je pro ně neopakovatelnou záležitostí a proto si zvolí svatbu v zimě. Projet se pak můžete ve vyzdobeném kočáře a to dokonce i v zimě, nebo v originálně upravených saních, které budou vyrobeny speciálně pro tuto příležitost. Pozitivní kouzlo svatby si můžete najít ve všech obdobích, jak v těch letních, tak i v těch zimních.

Pokud se rozhodnete vdávat se v zimě, nebudete muset zřejmě dlouho čekat na volný termín, protože v zimě většinou plno rozhodně není a vy tak máte šanci, vzít se rychleji a nečekat až tak dlouho. Můžete si vybrat vhodné datum. Pokud jste se například s partnerem seznámili v zimě a rádi byste si v tom samém datu splnili sen o tom, že se ve stejný den vezmete, tak to určitě nebude problém, termín totiž nejspíš bude volný. Oproti tomu v létě jsou čekací lhůty na svatbu velké a oddávající mají nabité programy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *