Jak být na svahu in

Rate this post
By: SkiStar

Chcete být na svahu in a to i přesto, že se nemusíte líčit? Na lyžích, v helmě a lyžařském oblečení se ztratíte, ale i tak na sebe můžete upozornit a to nejen svým lyžařským uměním. Oblékněte se stylově na svah i vy.

Oblečení na svah může být ryze funkční, nebo může být i stylové. Chcete-li na svahu vypadat dobře, tak musíte vědět, že to, aby vám bylo teplo, není jedinou důležitou věcí. Abyste vypadala zajímavě, oblékněte si lesklé oblečení, které doplníte stylovou kožešinkou, nebo blýskavými kamínky. Obléci se ale můžete do stylového sportovního oblečení bez zbytečných peripetií. Styly v žádném případě nekombinujte. Buď buďte za dámu, nebo za sportovkyni. Jediné co je dovoleno kombinovat, jsou barvy.

Nemusíte být sladěni do puntíku, ale zase na druhou stranu to, co dříve bylo žádané a to je například stejná barva přeskáčů a stejná  barva helmy, není dnes už vůbec nutné. Barvy zbytečně nepřekombinujte, ale zcela jistě se jich nemusíte bát. Rozhodnete-li se pro barvu bílou, tak by na sobě měla mít i jiné prvky. Pokud byste se oblékli celí čistě do bílého, tak byste pak mohli být snadno přehlídnuti na svahu a tím by mohlo dojít k úrazu. Pokud tedy chcete bílou, rozhodně volte i jiné kombinace barev. Sice samotná bílá vypadá pěkně, ale na svahu je nebezpečná.

Nenoste zbytečně velké nápisy na oblečení. Nehodí se to. Lidé by si vás mohli splést s personálem a obsluhou vleku.

Pokud se vám líbí drahé modely, na které nemáte a obdivujete je například na celebritách v časopisech, tak si najděte nějakou šikovnou švadlenu, která vám toto dokáže ušít a nechte si podobné věci spíchnou od ní. Ušetříte tak spousty peněz, protože šikovná švadlena vám klidně podobný kousek ušije za cenu, kde bude o jednu nulu méně. Nemusíte běhat po obchodech a zjišťovat, kde se dá takový kousek sehnat a nemusíte se hroutit když se dozvíte to, kolik byste za něj musela zaplatit, aby byl váš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *