Jak dodržovat pitný režim

Rate this post

Jak dodržovat pitný režim

Dodržování pitného režimu je velice důležité. Měli byste pít hodně a celý den. Jak dodržovat pitný režim, abychom nezapomínali na to, že máme hodně pít? Většinou pijeme až tehdy, když si o to tělo samo řekne a my máme žízeň. To je ale chyba.

Mějte pití neustále u sebe

Nejlepší je dát si sklenici vody na váš pracovní stůl a tu neustále dolévat. Pokud zrovna nepracujete u stolu dejte si sklenici tam, kde jí budete mít stále na očích. Pokud váš pohled narazí na vaše pití, ihned se napijte.

Jezdíte v autě?

Mějte pití neustále vedle sebe. Pokaždé, když míjíte benzinovou pumpu se ujistěte, zda u sebe ještě máte dost tekutin, nebo zda si půjdete koupit další. Pořiďte si malou cestovní lahvičku, která se vám vejde do kabelky a tu si pravidelně doplňujte tekutinami.

Nedávno jsem se procházela po Praze a mile mě překvapilo, jak spousta lidí kolem mě, někam jde a má v ruce láhev s pitím. Ano tak by to mělo být. Ta láhev je pro vás stejně důležitá, jako mít u sebe mobilní telefon, doklady, peníze a klíče.

I vy se naučte nosit si láhev s pitím pořád u sebe

Napijte se kdykoliv, za chůze, při čekání na metro, nebo na autobus, při nakupování, při koukání do výlohy….Jakmile si na toto vaše tělo zvykne, máte vyhráno. Vězte, že pro sebe uděláte mnoho, pokud se tomuto naučíte.

Jak dodržovat pitný režim je věc nesmírně důležité a rozhodně ji nepodceňujte. Pijte cokoliv, ale nejlepší jsou vody bez bublin. Pakliže jim nemůžete přijít na chuť, tak si vyberte vodu ochucenou. Nejhorší je sladké pití. Tomu se nemusíte nutně vyhýbat úplně, ale pijte je jen svátečně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *