Jak zahnat hlad

Rate this post

Jak zahnat hlad

Potřebujete zhubnout a tím pádem byste se rádi omezili v jídle, ale chutě jsou nepřekonatelné a tělo si neustále říká o jídlo. Rozhodně neříkáme, že nemáte jíst, ale nejezte příliš často a ve velkých dávkách. Jak zahnat hlad, abyste nemysleli pořád jen na jídlo?

Hlad se dá zahnat tak, že si například dáte sklenici sladkého pití, klidně i coly, po troškách pijte a zaplňte si tím žaludek, tímto sladkým pitím. Rozhodně tento postup nepraktikujte celý den. Znovu opakujeme, že hlad zahánějte jen tehdy, když už by porce vašeho jídla přesáhla stanovený denní limit.

Další způsob jak zahnat hlad je vyčistit si zuby pálivou zubní pastou. I ta dokáže zahnat hlad, svou výraznou chutí. Navíc tím prospějete i vašim zubům. Pokud je váš hlad neovladatelný, zkuste si nakrájet papriku na úzké proužky a pomalu ji konzumujte, hodně a dlouho sousto žvýkejte.

Dobrý způsob jak zahnat hlad je také dát si kávu, která bude silná. Menší presso, nebo silnější tureckou kávu vypijte a uvidíte, jak rychle vás potom hlad přejde. Můžete si dát i nápoj, který pomáhá nahradit jedno jídlo denně, ten vás taktéž dobře zasytí, pokud jej vypijete.

Žvýkejte žvýkačku. Pokud máte hlad, který potřebujete zahnat, žvýkejte žvýkačku. Díky ní, také tělo ošálíte a pocit hladu vás opustí. Vynikající účinky má také psylium, které můžete koupit i ochucené. Psylium se ředí s vodou a následně se vypije. V žaludku vytvoří rosol, který žaludek zaplní a vy tak nebudete mít pocit hladu.

Pokud potřebujete zhubnout, pak jezte málo, ale 5x denně. Malé dávky opravdu dodržujte. Jezte hlavně zdravé věci, kde není tuk, vyhýbejte se sladkému, nebo jej alespoň omezte. Sladkosti jsou jako droga, které se dá jen těžko odolat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *