Jak jezdí ženy

Rate this post

Většinou se o ženách říká, že jsou špatné řidičky, ale opak je pravdou. Ženy jsou totiž na silnici mnohem ukázněnější a dávají si na vše větší pozor. Mýtus o tom, že ženy jsou špatné řidičky je ta tam. Dříve se o automobily starali převážně muži a muži také byli ti, kdo své automobily řídili.

By: Easa Shamih

Většinou byl v rodině vždy jen jeden automobil, se kterým se vyjíždělo spíše méně. Nákupní centra nebyla a nakupovat se chodilo do Jednoty, kterých bylo vždy všude plno a tak se nemuselo řešit, jak žena dojede nakoupit. Proto tedy, ženy až tak automobily nepotřebovali.

Dnes je však doba jiná a většinou každá dospělá žena, má stejně jako každý dospělí muž vlastní vozidlo, se kterým jezdí a které využívá každý den. Proto tedy mají ženy stejně jako muži již dnes stejné řidičské schopnosti a nejsou jen špatnými řidičkami.

Pro příklad si uveďme, kolik žen jezdí jako blázen a předvádí se na silnicích, tuní si své vozidlo a ukazuje svému okolí, jak zdatným řidičem je? A kolik tohle dělá mužů? Je nebezpečnější špatně parkovat, nebo machrovat na silnici a ukazovat co ve vás je?

Žena určitě není horší řidička než muž, ale naopak, ona umí předvídat, myslí na to, co by se mohlo stát a uvědomuje si, že na silnici není sama. Samozřejmě může občas na silnici zazmatkovat, ale stejně tak může zazmatkovat i muž.

Jde o to, kolik má kdo naježděno a jakou praxi v jízdě automobilem má. Žena za volantem své síly nepřeceňuje a to jí dělá lepší řidičkou, než je muž. Jen se podívejte do statistik, kolik nehod a to myslím vážných nehod, způsobily ženy a kolik jich způsobily muži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *