Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku
Rate this post

Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku
Jak jsem poznal vaši matku

zdroj: iprima.cz

Seriál Jak jsem poznal vaši matku je komediální seriál v hlavní roli s klukem, kterému se pravá láska vyhýbá. Jednotlivé díly na sebe navazují jen volně (podobně jako u Teorie velkého třesku) a jsou propojeny vyprávěním Teda svým dětem v budoucnosti o tom Jak jsem poznal vaši matku.

Na CSFD.cz píší o seriálu toto:

Komedie o tom jak se Ted (Jason Radnor) zamiloval. Párek jeho spolubydlících Marshalla (Jason Segel) a Lilly (Alyson Hannigan) už nebaví osamělost Teda, a tak se rozhodnou, že mu pomůžou najít dlouholetou partnerku. Barney, sebevědomý týpek, jenž si myslí, že zná všechny techniky, jak sbalit každou holku, je naprosto opačného názoru. Ted se nejprve seznámí s Robin (Cobie Smulders). Věří, že je ta, na kterou čekal, ale není tomu tak. Nezbývá mu nic jiného, než hledat dál. V budoucnosti Tedův, vyprávěčův, hlas (Bob Saget) na začátku každého dílu povídá svým dětem historky, které se stali předtím, než potkal jejich matku. Americký sitcom, který předčil svou popularitou i velice známé Přátele.

Myslíme si, že seriálu Přátelé se jen tak něco nevyrovná, ale Jak jsem poznal vaši matku je trochu něco jiného. Je to úchylnější, rychlejší a určitě se dobře pobavíte.

Na internetu můžete najít seriál Jak jsem poznal vaši matku online, stačí trochu zapátrat po tomhle slovním spojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *