Jak poznám, že mě chce

2/5 - (1 vote)

Myslíte si na muže, o kterého máte zájem, ale nejste si jistá, zda je ten zájem oboustranný? Myslíte neustále na to, jak poznat, že vás chce? Pokud vás chce, dá vám to najevo a vězte, že to skutečně poznáte. Muž jen tak nenechá utéct ženu, o kterou stojí.

Každý muž je individuální a svou náklonnost může dávat najevo jinak. Jsou muži, kteří to řeknou na férovku a dají vám tím jasně najevo, že vás chtějí. Je to nejjednodušší způsob toho, jak vědět na čem jsme. Ale dejme si ruku na srdce, chceme to takto slyšet, nebo to chceme zjišťovat a být napjaté?

To, že o vás muž jeví zájem, poznáte už z toho, že vás kontaktuje, píše vám, volá vám, přidal si vás do přátel na sociální síti. Odpovídá na vaše zprávy, chce se s vámi sejít. Důkaz, že vás chce, je jasný. Pokud by neměl zájem, neztrácel by tímto čas.

Může se stát, že si nejste absolutně jistá a prostě ať přemýšlíte, jak přemýšlíte, nevíte a tápete. Někdo je tajemný a nechce dát své city najevo, protože se bojí, že to není oboustranné. V takovém případě muži trošku pomozte a udělejte první krok vy. Pokud se nedočkáte ničeho, tak na to raději zapomeňte a běžte dál. Neztrácejte čas s někým, kdo o to nestojí.

Pokud máte v práci kolegu, který je vám sympatický a ráda byste s ním navázala řeč, pak to udělejte. Uvidíte, jak na to bude reagovat. Buď bude odtažitý, nebo se s vámi dá rád do řeči. Netlačte na pilu a vyčkejte, bude-li mít zájem, rád vás někam pozve, nebo si na vás vezme telefon.

Chvíle, kdy nevíme, jestli máme u druhého šanci, jsou velmi napjaté a my býváme často i nervózní. Uklidněte se, ať nejste zbytečně za toho, kdo mluví nesmysly, nebo se chová divně. Raději si dejte panáka, anebo kousek čokolády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *