Jak dotlačit partnera ke svatbě

Rate this post
By: rekre89

Toužíte po svatbě a po tom, aby se z vás stala nejprve krásná nevěsta a poté vdaná paní, ale dokopat vašeho partnera ke svatbě je nadlidský výkon a vy máte pocit, že se vám to nemůže nikdy povést, protože váš partner se prostě ženit nechce.

Pokud tomu tak je, musíte vymyslet něco fikaného, aby si vás vzal. Čekáte miminko a ani to jej nedonutilo k tomu, aby si vás vzal? Pak dejte vašemu dítěti svoje příjmení. Pokud váš muž bude protestovat, pak mu sdělte, že když nechce být rodina, tak není důvod, aby se dítě jmenovalo po něm a že vy nechcete mít jiné jméno, než má vaše dítě.

Pokud po vás chce partner miminko, tak mu sdělte, že jedině tehdy, když si vás vezme, protože chcete, aby vaše rodina byla úplná. Když je ve vztahu dítě, je určitě vhodné aby byl vztah zpečetěn svatbou, protože nikdy nevíte co se může stát a pokud se manželovi, nebo manželce něco stane, dostane druhý z nich finanční odškodnění ve formě důchodu, což u svobodných párů nelze.

Jestliže toužíte po tom, abyste se stala vdanou paní, musíte jakýmkoliv fikaným způsobem svého muže do chomoutu dostat. Určitě to není jednoduché, protože když muž nechce, jen těžko s ním něco pohne a vy byste si mohla připadat jako se mu jen vnucujete.

Pokud si vás nechce vzít, můžete z toho mít pocit, že si nechává otevřená zadní vrátka a že se nechce poutat. Klidně mu řekněte, že pokud si vás nevezme on, vezme si vás někdo jiný. Že nepotřebujete čekat na to, zda se rozhoupe a vezme si vás, protože život je příliš krátký na to, abyste trávila svůj čas s někým, kdo o vás nestojí.

Je jasné, že se vás to, že si vás odmítá vzít, dotýká a že se cítíte odstrkována. Asi nikomu by se nelíbilo, kdyby po něčem ve vztahu toužil a bylo mu to odpíráno. Řekněte svému partnerovi, že by se mu jistě také nelíbilo, kdybyste jej odmítala v posteli a že stejně tak se nelíbí ani vám, že si vás odmítá vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *