Jak posílat SMS z internetu

Rate this post

Nechcete za své SMS zprávy utrácet zbytečně mnoho, přitom velmi rádi SMSky píšete? Pak je můžete posílat zdarma z internetu. SMS zpráva, kdo z nás alespoň jednu denně nepošle? Pokud chceme něco rychle a diskrétně vyřešit, či sdělit, nechceme, aby nás při tom kdokoliv poslouchal, sáhneme po mobilu a posíláme SMS.

By: Katie Lips

Někdy se konverzace rozvine a my se pak nestačíme na vyúčtování divit, kolik že jsme toho napsali a kolik toho teď musíme platit. Naštěstí je možnost posílat SMSky online zdarma a to jak na Vodafone, tak do 02 a konečně i do T-Mobile, což dříve nebylo dost dobře možné.

SMS zdarma se dají posílat z vašeho emailu, kde za každou odpověď dostanete určitý počet dalších volných SMS zpráv. Přímo v emailu najdete nabídku, odkud lze zdarma poslat SMS. Další možnost jak poslat zdarma SMSku je z ICQ, k tomu je tedy nutné mít ICQ nainstalované a z něj pak SMS zprávy posílat na stejném principu, jako z mailu, kdy za každou přijatou SMS dostanete kredit na odesílání.

Kromě mailu a ICQ existují ještě SMS brány, díky kterým lze taktéž odesílat zdarma z internetu SMS. Operátoři jako je O2, Vodafone a T-Mobile je mají na svých stránkách. Nejlépe se asi dají odesílat SMS z Vodafone brány, kdy došlá SMS přijde ve stejném formátu, jako byste jí psali z čísla vašeho mobilu.

Vodafone umožňuje navíc posílat zdarma i MMS z Vodafone brány. U 02 je počet znaků omezený. Pokud chcete tedy napsat delší SMS je nutné jí poslat na vícekrát. Chcete-li poslat SMS do T-Mobile z jejich internetových stránek, je nutná registrace.

Na internetu pak najdete ještě mnoho odkazů na různé typy posílačů SMSek zdarma. Pokud jste tedy online, není vůbec těžké psát si bezmezně tolik SMS kolik sami chcete, bez toho, abyste museli hlídat kolik vás to psaní bude stát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *