Jak nemít suché vlasy

Rate this post

Suché vlasy bývají především z důvodů, že byli chemicky upravované a tudíž jsou poničené a nepoddajné. Suché vlasy, však mohou být i vlasy přírodní. K tomu aby byli pěkné, lesklé a poddajné, stačí používat kvalitní přípravky a vědět pár skvělých a osvědčených triků jak na ně.

By: U.S. Department of Agriculture

 

 

Výborným pomocníkem pro suché vlasy je olivový olej, kdy si z něj můžete vyrobit masku, která vám vlasy bude hydratovat. Celkové používání vlasových kůr a masek, suchým vlasům jedině prospěje a vy díky nim dáte vlasům jen to nejlepší, co jim vůbec můžete chtít dát.

 

 

Jsou-li vaše vlasy velmi suché, vůbec se nebojte dát si masku na celou noc a ráno ji teprve smýt. Zabalte si vlasy do potravinové folie, lépe tak bude maska působit. Dobrý typ je také smíchat kondicionér s vodou a tuto směs nastříkat do vlasů a již neoplachovat. Vynikající účinky mají vlasové oleje, které v případě poškozených vlasů, určitě zařaďte do produktů, které doma budete mít.

 

 

Již mnohokrát jsem doporučovala brazilský keratin a v tomto případě opět neudělám vyjímku. Je to to nejdokonalejší, co svým vlasům můžete dát a proto jim to dejte. S vaší hřívou udělá brazilský keratin doslova zázraky a vy budete nadšeni. Kdo keratin vyzkouší, už jej neopustí

 

 

Jsou-li vaše vlasy chemicky upraveny a díky tomu vysušeny, rozhodně jim neprospěje slunce. Vlasy potřebují nutně odpočinek a ten jim dáte pouze tehdy, vynecháte-li barvení a odbarvování. Je sice pěkné mít blond vlasy, ale za jakou cenu? Důležitější je, aby byli zdravé a pěkné. K čemu je vám blond, připomínající svou kvalitou vatu.

 

 

Nejprve tedy své vlasy uzdravte, pak se rozhodněte co s nimi dál. Velmi suché a poškozené vlasy pravidelně zastřihujte. Hold nějákou dobu budete muset vydržet u kratšího sestřihu, ale vám by mělo jít především o kvalitu, které byste rádi docílili. Pokud nechcete mít krátké vlasy, pak si je prodlužte, ale poničených vlasů se určitě zbavte. Je to nejlepší možné řešení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *