Jak nemít suché vlasy

By: U.S. Department of Agriculture
Rate this post

Suché vlasy bývají především z důvodů, že byli chemicky upravované a tudíž jsou poničené a nepoddajné. Suché vlasy, však mohou být i vlasy přírodní. K tomu aby byli pěkné, lesklé a poddajné, stačí používat kvalitní přípravky a vědět pár skvělých a osvědčených triků jak na ně.

By: U.S. Department of Agriculture

 

 

Výborným pomocníkem pro suché vlasy je olivový olej, kdy si z něj můžete vyrobit masku, která vám vlasy bude hydratovat. Celkové používání vlasových kůr a masek, suchým vlasům jedině prospěje a vy díky nim dáte vlasům jen to nejlepší, co jim vůbec můžete chtít dát.

 

 

Jsou-li vaše vlasy velmi suché, vůbec se nebojte dát si masku na celou noc a ráno ji teprve smýt. Zabalte si vlasy do potravinové folie, lépe tak bude maska působit. Dobrý typ je také smíchat kondicionér s vodou a tuto směs nastříkat do vlasů a již neoplachovat. Vynikající účinky mají vlasové oleje, které v případě poškozených vlasů, určitě zařaďte do produktů, které doma budete mít.

 

 

Již mnohokrát jsem doporučovala brazilský keratin a v tomto případě opět neudělám vyjímku. Je to to nejdokonalejší, co svým vlasům můžete dát a proto jim to dejte. S vaší hřívou udělá brazilský keratin doslova zázraky a vy budete nadšeni. Kdo keratin vyzkouší, už jej neopustí

 

 

Jsou-li vaše vlasy chemicky upraveny a díky tomu vysušeny, rozhodně jim neprospěje slunce. Vlasy potřebují nutně odpočinek a ten jim dáte pouze tehdy, vynecháte-li barvení a odbarvování. Je sice pěkné mít blond vlasy, ale za jakou cenu? Důležitější je, aby byli zdravé a pěkné. K čemu je vám blond, připomínající svou kvalitou vatu.

 

 

Nejprve tedy své vlasy uzdravte, pak se rozhodněte co s nimi dál. Velmi suché a poškozené vlasy pravidelně zastřihujte. Hold nějákou dobu budete muset vydržet u kratšího sestřihu, ale vám by mělo jít především o kvalitu, které byste rádi docílili. Pokud nechcete mít krátké vlasy, pak si je prodlužte, ale poničených vlasů se určitě zbavte. Je to nejlepší možné řešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno