Jak nechat dorůst obočí

Rate this post
By: earthlydelights

Potřebujete jiný tvar obočí a tak je nutné jej nechat dorůst? Počítejte s tím, že nechat dorůst obočí nevypadá nikterak vábně a proto si tuto dobu dorostu načasujte na dobu, kdy máte například dovolenou a můžete se často chránit slunečními brýlemi.

Pokud však skutečně je pro vás nechat dorůst obočí něčím, co jen tak nedokážete překonat, nechte si od kosmetičky čas od času protrhat obočí do jiného tvaru, než máte nyní. Nechat dorůst obočí není nikterak jednoduché, protože obočí bez údržby, řekněme upřímně, nevypadá hezky.

Obočí si můžete i v případě nutnosti domalovat tužkou, která je přímo na obočí určená a vykreslit tak tvar do té doby, než vám obočí doroste. Ve většině případů si obočí necháváme dorůst právě proto, že chceme změnit jeho tvar. Málokdy jej chceme mít hustější a zarostlejší.

Obočí, i když se to na první pohled nezdá, má na celkový vzhled obličeje obrovský vliv. Pokud je žena hezky nalíčená a upravená a má silné, nevytvarované obočí, může dělat co chce, ale svou image si tím velmi pokazí. O obočí je třeba taktéž velmi pečovat, trhat jej, někdy i barvit, či domalovat.

Pokud máte obočí světlé, nevýrazné a nebo máte každé jiné, dá se to řešit i permanentním make-upem, což znamená, že si obočí necháte vytetovat do tvaru, který se vám líbí a po té se o něj nemusíte již více starat.

Takto jsem si obočí nechala udělat já a jsem velmi spokojená. Moje obočí mělo každé jiný tvar, a tak jsem je musela trhat a domalovávat. Navíc vždy když jsem si obočí vytrhala, tak jsem jej měla velmi nateklé a červené.

Nyní to řeším tak, že si jej odstraním kompletně žiletkou a nechám jen vytetovaný tvar. Žádné červenání, ani žádné výsměchy mého okolí, že jsem asi právě čelem narazila do futer se nekoná. Je to velice pohodlné a bezstarostné. Jen to tetování dost bolí, ale dá se to vydržet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *