Jak poznat celulitidu

Rate this post

Celulitidu poznáte celkem jednoduše. Vzniká většinou na hýždích, stehnech a břiše. Celulitidu nemají jen silné ženy, ale také ženy, které jsou velmi štíhlé. Celulitidě se také přezdívá pomerančová kůže, protože vypadá velmi podobně.

By: Kendra Goering

Jak poznat celulitidu? Vězte, že jí poznáte. Je to nevzhledná, nerovná kůže s dolíčky. Proti celulitidě se dá bojovat, ale není zaručené, že se jí zbavíte dočista. Protože celulitidu spíše jen zmírníte, než na dobro odstraníte.

Jak se jí zbavit? Měla byste používat speciální krémy, které se na celulitidu prodávají. Pomocí peelingu a drsné žínky je třeba místa, kde se celulitida vyskytuje masírovat. Po koupeli promažte krémem, který je určený na celulitidu.

Vůbec neuškodí, když si celulitidu budete mazat ráno i večer. V zimě až tak o celulitidu dbát nemusíte, ale hned z jara se do toho pořádně opřete, abyste mohla nosit šortky a plavky a nemusela řešit pomerančovou kůži.

Celulitidu můžete eliminovat i kosmetických centrech, kde se zabývají zmírněním projevů na vaší kůži. Vyzkoušejte vše. Vynikající účinky na celulitidu mají krémy od Dermacolu, se kterými jsem byla velmi spokojená. Řekla bych, že mají nejlepší krémy na problematické oblasti.

Dobré účinky jsem zaznamenala i u krémů Lirene. Abyste účinky krému znásobila, zabalte si na noc problematické partie po namazání do potravinové folie. Uvidíte, jak ráno budete mít krásně hladkou kůži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *