Jak odnaučit hrát na automatech

Rate this post

Hraní na automatech je bohužel nemoc a člověk, který je na hraní závislý, je nemocný. Jak se této nemoci zbavit a jak zařídit to, abyste se na automatech odnaučili hrát? Musíte si najít jiný způsob životního cíle, než je hraní automatů. Je třeba si uvědomit, že v živote jsou mnohem důležitější věci, než utrácet za automaty a dávat tím peníze jejich majitelům a to celkem rychle a ve velkých částkách.

By: Ana Carina Lauriano ╰★╮

Pokud jste závislý na automatech, pak je třeba, abyste začali žít pro něco jiného a to například pro to, abyste se někam podívali, nebo abyste si zařídili hezké bydlení. To je pro vás mnohem důležitější než blikající bedna, která žere vaše peníze.

Najděte si koníček, pro který se nadchnete a který vás bude naplňovat. Dejte si cíl zařídit si pěkně svou domácnost tak, abyste se v ní cítili dobře a měli to doma pěkné. Řekněte si, že peníze které nevhodíte do automatu, utratíte za něco co vám něco dá.

Na automatech NIKDY nezbohatnete, automaty vás pouze oberou o vše, co máte. Pokud si vytvoříte jakýkoliv cíl, který vás od hraní automatů odradí, pak máte reálnou šanci na to, abyste automaty přestali hrát a našli si zálibu v něčem jiném.

Vyhýbejte se místům, kde můžete na automaty narazit a řekněte si, že je tu pořád šance na to, začít jiný a lepší život, kde si splníte své sny za peníze, které neskončí v automatech. Další řešení je jít se léčit a řešit problém už nejen sám se sebou, ale i s odborníky, kteří vám pomohou. Musíte však sami chtít s vaší závislostí na automatech, něco dělat.

Jakmile si najdete důvod, který pohled na váš život změní a najdete si něco jiného, pro co chcete žít, pak budete mít vyhráno. Nepodléhejte však nikdy více pokušení automaty si opět zahrát. Mohli byste skončit opět tam, odkud jste se vyhrabali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *