Jak nemít kruhy v podpaží

Rate this post

Patříte k těm, kdo se hodně potí a hledáte řešení, jak tomu zabránit? Mít kruhy v podpaží není nikterak příjemné, nicméně je to normální jev a každý člověk se potí. Někdo méně, někdo více. Pokud si otevřete časopis, nebo bulvární noviny, uvidíte, že s kruhy v podpaží mají problémy i známé celebrity po celém světě.

By: SuperFantastic

Chcete-li se zbavit kruhů v podpaží, používejte deodoranty a antiperspiranty, které aplikujte přímo na tělo. U žen se doporučuje při nadměrném pocení, používat pánské deodoranty, které jsou o něco silnější. Pokud ani ty nepomohou, poraďte se v lékárně, kde prodávají vysoce účinné kuličkové deodoranty, které jsou sice dražší, ale dokáží zázraky.

Malý trik pro to, abyste se kruhům vyhnuli spočívá v tom, abyste raději v letních měsících nosili tílka, než trička, i když je fakt, že i na tílku může být kruh znatelný. Deodoranty používejte častěji a nejen ráno. Pokaždé, když hrozí, že se zpotíte, aplikujte si deodorant do podpaží.

K dostání jsou i speciální polštářky, které se dají do podpaží a které absorbují pot. Jsou taktéž dobrými pomocníky a pomohou vám zabránit tomu, aby se vám dělaly kruhy v podpaží. Vyzkoušejte tento vynikající fígl, který jistě oceníte.

Je-li to možné, co nejčastěji se během dne sprchujte. Noste u sebe vlhčené ubrousky, kterými se otírejte a následně opět použijte deodorant, nebo antiperspirant. Pocení nám může mnohdy velmi znepříjemnit situace tím, že se mu nedokážeme účinně bránit.

Trápí-li vás tento problém přespříliš, pak by vám s ním mohl poradit kožní lékař, který předepíše potřebné pomůcky, či medikamenty, jež tento problém s pocením utlumí, či dokonce vyřeší. Problém s pocením nemusí způsobovat jen letní měsíce, ale potit se můžete po celý rok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *