Jak nehrát automaty

5/5 - (1 vote)

Trápí vás závislost na automatech, nebo na jiných výherních zařízeních? Vždy když máte u sebe jakýkoliv obnos, chcete zkusit štěstí a jít si zahrát automaty? Jak se dokopat k tomu, abyste nebyli na automatech závislí? Je to nemoc, která pohltila nejednoho hráče.

Závislost na automatech se dá léčit, ale pokud člověk sám bude chtít. Jak se pozná, že jste na automatech závislí? Každý obnos, který u sebe máte jste ochotni vhodit do automatu. Pokud u sebe nemáte nic, pak jste schopni si peníze opatřit jakýmkoliv způsobem a to například i krádeží, abyste peníze na automaty získali.

Prodáte cokoliv, co vám dá potřebné peníze k tomu, abyste si mohli zajít zahrát automat. Jste schopni okrást i své nejbližší a rodinu. Pokud vaše závislost došla až takto daleko, pak byste se sebou určitě měli začít něco dělat.

Jak ale nehrát automaty?

Musíte si jasně uvědomit, že automat vám neumožní vyhrát, ale zničit vás. Dostanou vás na okraj společnosti a díky tomu, vás také nejeden člověk zavrhne, odvrátí se k vám zády a vy ztratíte kvůli automatům své nejbližší. Jsou pro vás automaty až takto důležité, že kvůli nim jste ochotní přijít naprosto o vše?

Pak je tu pro vás jediné řešení a to je jít se léčit. Musíte si uvědomit, že život je příliš krátký na to, abyste jej takto promarnili, přišli o vše co máte a že s tím musíte začít nutně něco dělat. Jediné léčení je šance pro váš nový a lepší začátek. Jinak cesta nikam nevede.

Jestliže si toto vše uvědomíte, jděte se léčit a začněte dělat vše proto, abyste se z těchto problémů dostali. Automaty jsou schopni vás zničit. Zničí vám život a to život nejen váš, ale i vašich blízkých, kterým jste hraním automatů ublížili. Některé ženy, či dívky jsou schopny prodat své tělo jen proto, aby si mohli zahrát na automatech. Je to velmi alarmující a do konce života ze sebe tuto etiketu neodpáří.

Jen proto, aby uspokojily své potřeby v hraní na automatech jsou schopni udělat cokoliv. Znám toto prostředí velmi dobře, ale z opačné strany, protože jsem pracovala jako obsluha výherních automatů a ne jednou jsem se setkala se zoufalstvím a dokonce i sebevraždou hráče, který již byl v koncích. Takto chcete žít? Chcete vést svůj život tímto směrem? Zamyslete se nad sebou. Automaty jsou velmi vážným problémem a rozhodně byste jej neměli podceňovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *