Jak dokáže sloužit alkohol

Rate this post

Alkohol je metla lidstva, proto nejednou způsobil problémy a v těch nejhorších případech dokonce i smrt. Co dokáže alkohol? Dokáže z vás udělat úplně jiného člověka, než jakým ve skutečnosti jste. Někdo se dokáže tak opít, že si druhý den nic nepamatuje, neví co se dělo, kde má věci, kam se to dostal a podobně.

Když se opijete jednou za čas, není to až taková tragedie, jako když se opíjíte denně. Tomuto stavu už se potom říká alkoholismus a měl by se léčit. Pokud se však opijete a vyvádíte, měli byste zvážit, zda se raději alkoholu nevyhýbat.

V opilosti jste schopni téměř čehokoliv a to například v lepším případě zpívat, v tom horším se pak třeba svlékat na veřejnosti, nebo dokonce mít poměr s někým, o kom nic nevíte a samozřejmě z takovéhoto aktu ani nic nemáte.

Pokud se opijete do nálady a bavíte jak sebe, tak i své okolí, pak je alkohol pro vás zábavný a vy si tyto situace můžete klidně i užít. Pokud to však přeženete, bývá to téměř vždy špatně. Následující den je vám pak špatně, bolí vás hlava, břicho, nejste schopni ničeho, je z vás alkohol cítit a samozřejmě máte také výčitky svědomí z toho, co se dělo.

Někdy dokáže alkohol člověka zcela zničit a způsobit mu velké problémy jak v rodině, tak i v zaměstnání a pak také problémy finanční. Pomoc lékaře je tedy potom na místě a je třeba tuto situaci řešit.

Pokud jdete na firemní večírek, kde se bude pít i alkohol, tak raději mírněte, přeci jen máte kolem sebe nejen kolegy, ale také šéfa a vy byste si tak před nimi mohli uříznout pořádnou ostudu anebo dokonce říci něco, čeho byste později mohli velmi litovat, proto se raději pití alkoholu na firemních akcích vyhýbejte, nebo popíjejte jen tak lehce. Nikdy nevíte, koho máte za zády.

Jeden komentář u “Jak dokáže sloužit alkohol”

  1. Můj otčím je v podstatě hodný člověk, ale když se napije, tak se změní v obludu. Ve strašnou, zlou obludu, je zlý a agresivní. Už mu je 75 let.Je to starý děda, ale když se napije…. Všichni si přejeme, aby se už konečně uchlastal, protože nám všem už skoro 20 let ničí život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *