Jak nejíst sladké

Rate this post

Znáte ten pocit, když vidíte něco sladkého a okamžitě byste si to dali? Chcete zhubnout a vyhnout se sladkému? Jak ale překonat překážku, kdy je chuť na sladké tak obrovská, že jí sotva odoláme? Musíte mít velmi silnou vůli, abyste to dokázali.

Vynikající řešení je, že si dáte před sebe fotografii štíhlé modelky, která se vám líbí a je vaším vzorem a při každé chuti na sladké se kouknete na její fotografii a budete si říkat, že pokud to vydržíte, budete této ženě o krok blíže. Mějte ji neustále před očima a vězte, že i ona pro své dokonalé tělo musí mnoho obětovat, že rozhodně to jak vypadá není vrozené.

By: Tatsuo Yamashita

Buďte stejně silní a snažte se to překonat. V případě, že si však nedokážete pomoci, najděte si ideální, ale zdravou náhražku za sladké. Výborný je například ananas, který navíc pomáhá při spalování tuků. Ananas má totiž vynikající účinky na hubnutí. Vy navíc pomocí jeho chuti dokážete překonat chuť na sladké, jelikož ananas je svým způsobem také sladký.

Můžete ho jíst jak v sušené formě, tak i čerstvý, nikoliv však kompot, tomu se raději vyhněte. Další rada jak nejíst sladké je vyměnit je za meloun a to ať už vodní, nebo žlutý. I tady platí, že po něm nepřiberete, naopak vám pomůže odplavit z těla látky, které nepotřebujete, protože má meloun močopudné účinky.

Zahnat chuť na sladké se dá pak také hroznovým vínem, třešněmi, pomelem. Všechno toto ovoce je zdravé, nepřiberete po něm a osvěží vás, navíc si po jeho konzumaci na sladké ani nevzpomenete. Dobré je také dát si hrušku. I ta vám navodí pocit, že si dáváte sladkost.

Zahnat chuť na sladké tedy není až tak těžké, jde o to vědět, jakými potravinami lze sladké nahradit. Naštěstí jsou to ve většině případů potraviny zdravé, které nám na kilogramech, ani centimetrech nepřidají, proto je můžeme konzumovat v jakémkoliv množství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *