Co dělat, když jsem nemocná

Rate this post

Nemocný člověk nemá moc příležitostí k tomu, něco dělat, protože se necítí dobře. Nemoc občas postihne každého z nás a je třeba se vyležet a pořádně vyléčit s léky, které nám lékař předepíše. I když se obvykle již třetí den nemoci cítíme dobře, tak i tak je velice nutné, se z nemoci dostat úplně.

 

 

Pro někoho je stav, kdy je mu lépe, signálem k tomu, aby začal fungovat jako dříve, ale to by určitě dělat neměl. Využijte čas k relaxaci, k odpočinku, podívejte se filmy, které jste vidět chtěla. Určitě je plno takových, které vás lákají, ale doposud jste na ně neměla čas.

 

 

Kromě sledování filmů a pořadů v televizi, můžete surfovat na internetu a hledat zajímavé věci, na které jinak nemáte čas. Už jste si dlouho nic nepřečetla? Tak to máte teď jedinečnou šanci. Můžete si přečíst vaší oblíbenou knihu, kterou máte již takovou dobu rozečtenou.

 

 

Nebo pokud milujete časopisy, máte možnost si jich nyní nakoupit kvanta a všechny si je v klidu pročíst. V prvních dnech nemoci ale nejspíše na nic sílu mít nebudete, a budete po většinou unavena, a tak většinu času prospíte.

 

 

Až později se budete soustředit na jiné věci, na které normálně nemáte čas, ale při nemoci si na ně čas uděláte. Abyste se z nemoci rychle dostala, snažte se o co největší přísun vitamínů, pijte spoustu čajů s medem a hlavně se hodně šetřete.

 

 

Nejhorší co můžete udělat je, když budete nemoc přecházet. Jednou by se vám to mohlo pěkně vymstít. Pokud jste nemocná, je třeba s nemocí bojovat až do konce a to do doby, než nemoc úplně ustoupí. Jsou někteří jedinci, kteří kvůli práci, rodině, nebo kariéře neodpočívají a nemoc jen ošálí léky s rychlými účinky. Pokud jste nemocní, zapomeňte na samoléčbu a zajděte si k doktorovi.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *