Jak na bezstarostné parkování na ruzyňském letišti? Rychlý návod zde!

5/5 - (1 vote)

Vyrážíte někam do zahraničí a potřebujete se co nejrychleji dostat na letiště a nikde se nezdržovat? Řešením je samozřejmě využití taxi nebo hromadné dopravy, ale ne vždy je to ta nejrychlejší cesta, protože zkrátka musíte někde na něco nebo někoho čekat. Nevíce komfortu v tomto ohledu vždy poskytne vlastní osobní automobil. Problém však nastává, jakmile dorazíte na letiště. Elegantně jej však řeší služba Smile Parking. Pojďme se v našem návodu podívat na to, jak ji využít k vaší plné spokojenosti.

Parkování snadno a rychle

Je jen máloco více nepříjemného než hledání parkovacího místa, když nemáte čas a už jste dávno měli být jinde. Se Smileparkingem však zaparkujete na letišti jedna radost, a ještě se o vaše auto postarají. Je to skvělá možnost, když nevíte, kde parkovat na pražském letišti. Na webu služby si jednoduše vyberete den, kdy budete chtít zaparkovat a následně si také rezervujete parkovací místo. Po dokončení rezervace obdržíte:

  • Potvrzení o rezervaci
  • Instrukce

A jak to probíhá v den, kdy na letiště vlastním autem vyrazíte? Jednoduše zaparkujete přímo na letišti a vaše auto odveze řidič služby Smile Parking. Ten jej zaveze na zabezpečené a nepřetržitě fyzicky hlídané parkoviště. Odpadnou vám také starosti o to, co se děje s vaším autem, když jste v zahraničí. Je totiž v bezpečí.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Valet Parking v ceně

Zdarma každý klient navíc získá možnost využít služby Valet Parking, která přidává příjemný bonus. V den vašeho návratu ze zahraničí vám totiž bude vaše auto přistaveno na letišti a vy tak pro něj nemusíte nikam chodit.

Doplňkové služby péče o vozidlo

Nakonec můžete využít také doplňkových služeb péče o vaše vozidlo. Je to třeba mytí vozu nebo také čištění interiéru. Tyto služby jsou za příplatek a je na vás, zda je chcete využít. Ceník je k dispozici na stránkách Smileparkingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *