Jak bydlí V.I.P.

Rate this post

Jak bydlí V.I.P.

Jistě by vás zajímalo, jak bydlí V.I.P. Můžeme začít například Alicí Bendovou. Alice Bendová se rozvedla a přestěhovala se se svými dětmi na okraj Prahy, kde si nechala postavit bungalov. Jednopodlažní byt je ideální pro rodiny s dětmi. U domu má Alice krásnou zahradu a bazén.

Leoš Mareš bydlí v luxusním bytě na Smíchově. Byt ho vyšel na skoro 45 milionů korun a řadí se mezi vůbec nejluxusnější byty v Praze. Bytů má však Mareš mnohem více, vlastní i apartmán v Bulharsku, kde jsem se osobně byla podívat. Jedná se o luxusní apartmán, kde je kuchyň, dvě koupeny, dvě ložnice, obývací pokoj a terasa.
Zde si však moc soukromí Leoš neužije, protože je tu mnoho českých turistů. Přímo místo, kde leží jeho apartmán je komplex, kam se jezdí rekreovat pouze Češi a je jich tu opravdu mnoho. Možná má Leoš pozornost rád, kdo ví.

V Petříkově u Prahy bydlí moderátorka Gábina Partyšová. Její bydlení v dřevostavbě, která má 15 místností a 4 ložnice jí naprosto vyhovuje. Gábina se nechala slyšet, že miluje minimalismus a podle toho také svůj dům zařídila. I ona vlastní jeden dům mimo naši vlast a to na Floridě.

Adéla Gondíková vlastní rodinný dům za Prahou. Adéla má patrový dům, na který si sama vydělala. V domě bydlí i její rodiče, kteří jí pomáhají s výchovou dcery Nely, protože Adéla je sama velmi vytížená a nechce, aby se jí o dceru starala chůva.

Veronika Žilková bydlí ve velkém domě spolu se svým manželem Martinem Stropnickým a jejími dětmi. Jelikož je jich v domácnosti hodně, musela si Veronika pořídit skutečně velký dům, který také sama zařídila. U domu je velká zahrada.
Většina V.I.P má vlastní dům, ve kterém bydlí se svou rodinou. Výjimkou je Leoš Mareš, který se svou rodinou nebydlí, ale pravidelně ji navštěvuje. Své manželce Monice a jejich dětem, zařídil také velmi luxusní bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *