Jak se vyrovnat s nevěrou, kterou způsobila vaše nejlepší kamarádka

Rate this post

Máte nejlepší kamarádku, se kterou si svěřujete vše, respektive vy jí svěřujete vše a najednou se stalo něco nečekaného. Zjistila jste, že váš přítel, nebo manžel má milenku a když se pátráte po kom, kdo to je, zjistíte, že je to právě vaše nejlepší kamarádka.

By: Andrew Lynch

Ouha a je tu problém. Zradila vás a to tím nejhorším možným způsobem, jakým vás zradit mohla a co teď? Samozřejmě vaše přátelství je ukončeno a pro vás je nyní nejlepší přítelkyně, nejhorší nepřítel, který vás neskutečně ranil. Nedokážete si její chování vysvětlit a kdyby to šlo, tak jí nejraději pověsíte někam na šibenici.

Jak se s nevěrou vypořádat? Bohužel teď nevíte komu se máte vypovídat, protože jste v situaci, kdy přestáváte věřit komukoliv a toto způsobila právě vaše nejlepší kamarádka. Věděla o vás vše a použila to proti vám, aby vám navíc rozbila váš vztah.

I takové věci se v životě bohužel dějí a co s nimi? Každopádně kamarádku vymažte z přátel, vymažte si její telefonní číslo a už nikdy jí nekontaktujte, tahle osoba pro vás skončila. Udělala vám to nejhorší co mohla. Samozřejmě se jí budete chtít nějákým způsobem pomstít, ale pozor ať ze sebe neuděláte žádného blázna.

Vaše pomsta musí být promyšlená a fikaná a taková, abyste víc neztrapnila sebe, než vaší bývalou nejlepší kamarádku. Proto si dejte sakra záležet na tom, co vymyslíte a svou pomstu ještě raději s někým prokonzultujte, kdy si vyslechněte, jaký na to má názor osoba, jež je nezainteresovaná.

S pomstou vyčkejte a jednejte až po té co vychladnete. Nikdy ne tehdy, když je váš vztek největší. Každopádně toto by vaší bývalé kamarádce nemělo jen tak projít, protože to se prostě nedělá. To je podlost, která se rozhodně neodpouští. Je jedno kdo koho svedl, ale toto se určitě stát nemělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *