Jak sbalit zadanou ženu

Líbí se vám žena, která je ale bohužel zadaná? Jak to udělat, abyste se jí dostal do přízně? Jak sbalit zadanou ženu? Nebude to žádná legrace, protože ženy v tomto případě uvažují zcela jinak, než muži. Myslí na následky a svou rodinu nechtějí nikterak ohrozit.

Důvod je jednoduchý. Ženy v případě rozpadu jejich stávajícího vztahu nechtějí řešit to, že je jejich dítě nešťastné a že svým chováním způsobili to, že přichází o svého otce. Navíc děti zůstávají v drtivé většině ženě, která se o ně musí postarat a to i samozřejmě finančně a to není vůbec jednoduché, protože velkou úlohu v tomto směru hraje právě jejich otec.

Navíc se bojí vztahu nového partnera a svých dětí a tak raději neriskuje. Samozřejmě se ale najdou výjimky, které i přes tyto zkutečnosti do vztahu mimomanželského půjdou. Jak tedy sbalit zadanou ženu? Musíte zjistit, co jí doma chybí a to jí dát.

Nechte jí povídat o své rodině a svěřit se vám, co jí doma na svém muži chybí. Podle toho se pak zařiďte. Pokud však o své rodině a především o svém muži bude mluvit pouze v superlativech, pak se nesnažte něco měnit.

Ženy totiž na rozdíl od mužů přemýšlejí mozkem a ne tím, co mají v kalhotách a tak si na své jen tak nepřijdete. Každopádně nic nezkazíte tím, že zadané ženě budete lichotit, nosit jí pozornosti a všímat se jí. Chvalte jí jak jí to sluší a podobně.

Třeba se žena chytí a půjde vám na ruku. Třeba zrovna vůbec ve svém vztahu není šťastná a tak se bude snažit hledat štěstí jinde. Toto si nejprve zjistěte a pak vyrazte do boje. Nikdo není nelapitelný a pokud se jen tak nevzdáte, budete třeba úspěšní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno