Jak sbalit zadanou ženu

5/5 - (3 votes)

Líbí se vám žena, která je ale bohužel zadaná? Jak to udělat, abyste se jí dostal do přízně? Jak sbalit zadanou ženu? Nebude to žádná legrace, protože ženy v tomto případě uvažují zcela jinak, než muži. Myslí na následky a svou rodinu nechtějí nikterak ohrozit.

Důvod je jednoduchý. Ženy v případě rozpadu jejich stávajícího vztahu nechtějí řešit to, že je jejich dítě nešťastné a že svým chováním způsobili to, že přichází o svého otce. Navíc děti zůstávají v drtivé většině ženě, která se o ně musí postarat a to i samozřejmě finančně a to není vůbec jednoduché, protože velkou úlohu v tomto směru hraje právě jejich otec.

Navíc se bojí vztahu nového partnera a svých dětí a tak raději neriskuje. Samozřejmě se ale najdou výjimky, které i přes tyto zkutečnosti do vztahu mimomanželského půjdou. Jak tedy sbalit zadanou ženu? Musíte zjistit, co jí doma chybí a to jí dát.

Nechte jí povídat o své rodině a svěřit se vám, co jí doma na svém muži chybí. Podle toho se pak zařiďte. Pokud však o své rodině a především o svém muži bude mluvit pouze v superlativech, pak se nesnažte něco měnit.

Ženy totiž na rozdíl od mužů přemýšlejí mozkem a ne tím, co mají v kalhotách a tak si na své jen tak nepřijdete. Každopádně nic nezkazíte tím, že zadané ženě budete lichotit, nosit jí pozornosti a všímat se jí. Chvalte jí jak jí to sluší a podobně.

Třeba se žena chytí a půjde vám na ruku. Třeba zrovna vůbec ve svém vztahu není šťastná a tak se bude snažit hledat štěstí jinde. Toto si nejprve zjistěte a pak vyrazte do boje. Nikdo není nelapitelný a pokud se jen tak nevzdáte, budete třeba úspěšní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *