Jak poznat nevěru

5/5 - (1 vote)

Nikdo z nás si nepřeje, aby se do této situace dostal, ale nikdy nevíme, co se komu z nás může stát a zda si náš partner nenašel milenku. Jak poznat nevěru není až tak těžké zjistit. Nevěra se odhalí celkem jednoduše, pokud si nevěrník nedává sakra pozor a to si většinou nedává.

2470996419_107a9c362dSchovává pře vámi telefon? Vždy si dával mobil na stůl, tentokrát ho nosí stále u sebe, dokonce i když jde na toaletu? Začal si svůj telefon zamykat? Chodí mu často zprávy? Na internetu je víc, než býval předtím a neustále si s někým píše? Pak zbystřete.

Než odejde z domova koupe se, voní se a čistí si zuby? Tak na to obzvláště pozor, když se k tomu navíc přidá výběr spodního prádla, které si vezme na sebe, je to už jasná známka toho, že někoho má. Jste přesvědčena o nevěře, ale co dál?

Tato situace je těžká. A je velmi těžké zachovat si chladnou hlavu. I když by to bylo nejlepší řešení. Můžete dělat, že nic netušíte a snažit se váš vztah zachránit. Nejlepší způsob je začít na sobě pracovat. Zajděte si ke kadeřníkovi, na kosmetiku, naličte se každý den, i když zrovna nikam nejdete. Pořiďte si nové spodní prádlo.

Pokuste se zjistit kdo je ta žena, za kterou váš muž chodí a čím je pro něj zajímavější než vy. Podívejte se koho si přidal v poslední době na facebooku do přátel, nebo zda má v práci novou kolegyni. Pátrejte.

Můžete mu také položit nůž na krk a zeptat se ho na rovinu. V tomto případě hrozí, že vše vysype z rukávu a odejde za tou ženou. Možná to tak pro vás bude lepší, ale spíše to pro vás bude znamenat bolestivé zklamání, budete na vše sama a situace pro vás nebude nikterak lehká.

Než-li se tedy vašeho muže přímo zeptáte, raději vše pořádně promyslete a nejednejte v afektu. Mohla byste toho později velmi litovat. Zapomeňte na hysterické scény, protože ty mu ta druhá žena jistě nedělá a on raději odejde od hysterky, než aby opustil tolerantní ženu, se kterou se cítí dobře.

Jak poznat nevěru teď víte, jde o to, zda ji vůbec chcete poznat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *