Jak odejít z neperspektivního vztahu

Rate this post

hádkaJste ve vztahu, kde vám to neklape, nejste šťastná a nevidíte s partnerem další budoucnost? Přála byste si odejít, ale nejste schopná udělat první krok. Obzvlášť jsou-li v tom děti a vy budete muset řešit i to, jak to děti zvládnou. Jak odejít z neperspektivního vztahu?

Jestliže vám to doma neklape, tak se také doma hádáte a i to má na vaše děti negativní vliv. Některým se může zhoršit prospěch, menší děti mohou začít koktat, nebo přestat mluvit, mohou se začít počůrávat a v tomto případě je lepší, když ze vztahu odejdete a poskytnete jak vám, tak i vašim dětem úlevu.

Pro ženu není vůbec jednoduché to takzvaně rozseknout a být sama. Pokud jste si jistá, že tuto situaci nezvládnete jak po psychické stránce, tak i po stránce finanční, což není žádná ostuda, protože ženy mají ve většině případech nižší příjmy a ještě se starají o společné děti, pak si nejprve najděte nového partnera, se kterým si obě tyto situace usnadníte.

Pokud se budete mít o koho opřít, bude se vám odcházet mnohem lépe. Pokud jste však silná žena, s dobrým finančním zázemím a nejste spokojena ve vašem vztahu, pak odejděte ihned a na nic nečekejte. Začněte si budovat teplo domova někde jinde a v klidu. Určitě se vám uleví.

Nebraňte vašim dětem vídat se s otcem, protože je to stále jejich otec. Pakliže jste, ale v takovém stavu, že ho nemůžete ani vidět, myslete alespoň na to, že vám finančně s výchovou dětí pomáhá a proto byste měla pomáhat i vy jemu v tom smyslu, aby mohl vaše děti vídat.

Pro vaše děti to jistě bude taktéž lepší, když budou mít cestu k oběma rodičům, pokud tedy váš partner není vyloženě tyran a vy víte, že byste mu děti svěřit nemohla. Přejeme hodně štěstí v tomto nelehkém rozhodnutí, pevné nervy a hodně sil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *