Jak nebýt jen kamarád

Rate this post
By: Kevin Dooley

Máte kamarádku se kterou byste si chtěl být blíž a nemít ji jen jako svou kamarádku, ale rád byste, aby v tom bylo i něco více? Jak nebýt jen kamarád? Rozhodně nejprve zjistěte, zda by kamarádka taktéž byla ráda něco víc. Sondujte situaci a podle toho pak jednejte.

Buďte opatrný, protože by se vám mohlo velmi lehce stát, že se vaší přítelkyní nestane a zároveň přestane být i vaše kamarádka. Vaše kamarádka by tedy měla být v první řadě sama. Pokud tomu tak není, tak se raději ani nesnažte. Možná však sama není, ale ve vztahu není šťastná, pokud je tomu právě takto, tak by tu určitá šance přeci jen mohla být.

Je-li vaše kamarádka sama, zeptejte se jí, jestli by s vámi někam nevyrazila, třeba do kina, na večeři, nebo kamkoliv jinam. Jako její kamarád určitě již víte, co ráda dělá a kam ráda chodí. Podle toho také rozvrhněte své pozvání.

Pokud odmítne, pak už své pozvání neopakujte a dělejte jakoby nic, protože se vlastně nic neděje a vaše kamarádství pokračuje dál. Netlačte na pilu, protože jak říkám, mohli byste o kamarádku přijít a vaše přátelství by se mohlo lehce rozpadnout. Pokud však uvidíte zájem, určitě máte šanci.

Jak takový zájem poznáte?

Půjde s vámi do kina, na večeři, bude vyhledávat vaše dotyky. V kině se k vám například přivine. Ale pozor, první krok vůbec nemusí vyvinout sama dívka, ale může čekat na to, až začnete vy. Buďte opatrní. Zkuste se kamarádky letmo dotknout a uvidíte, jak na to reaguje.

Jiskření jistě nepřehlédnete. Pokud to však nevyjde a s touto variantou taktéž počítejte, nelámejte nic přes koleno a mějte svou kamarádku za kamarádku i nadále. Nic jí nevyčítejte, nebo na ni nenarážejte. Rozhodně by jí to nebylo příjemné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *