Jak ho získat, když je zadaný

Rate this post

Jak získat muže, který je zadaný? Upřímně řečeno by to neměl být až takový problém, protože muži bude lichotit, že o něj jeví zájem někdo další a přemlouvat ho nebudete muset dlouho. Muži se získávají mnohem lépe, než ženy.

sváděníPán tvorstva je velice rád, když je o něj zájem. To samozřejmě i žena, ale ta myslí na svou rodinu, na partnera, na následky, to však muži nedělají. Ti v tomto případě myslí především sami na sebe. Pokud tedy chcete získat zadaného muže, pak to asi nebude až tak těžké.

Jde o to, že ho nemusíte získat na pořád, protože od své ženy neodejde, ale svést jej by neměl být problém a mít jej jako milence už vůbec ne. Pokud budete chtít daného muže jen pro sebe, budete muset být lepší než žena, se kterou váš idol právě je.

Proto si o této ženě zjistěte co nejvíce informací a podle toho se zařiďte. Víte, že nerada vaří a tento muž je opravdový gurmán? Pak ho pozvěte na vámi připravený pokrm, na kterém si dáte skutečně záležet. Proměňte nedostatky jeho ženy ve své přednosti. Kdo by nešel za lepším?

Ukažte, že pokud bude s vámi bude mu lépe, než se současnou ženou. To je základ vašeho úspěchu. Milujte jeho děti. Obdivujte je a často se na ně ptejte, i když vás třeba nebudou vůbec zajímat. Děti totiž mohou být důvod, proč od své ženy neodejde. Strach z toho, že je nebude vídat, nebo že je nová partnerka nepřijme, je pro muže velký.

Bavte se s jeho kamarády a udělejte vše proto, aby vás měli rádi. Názory kamarádů jsou pro chlapy velmi důležité a nejednou na ně dají. Proto je pro vás nutné, aby vás i oni měli rádi a vy jste si u nich udělala oko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *