Jak otěhotnět – babské rady

5/5 - (1 vote)

V dnešní době se zvyšuje počet párů, kterým se nedaří počít potomka. Je to dané většinou životosprávou, antikoncepcí, tím, že věk, kdy se žena rozhodne být matkou bývá vyšší… Faktorů je mnoho. Poradíme, jak otěhotnět, jaké jsou babské rady.

By: LEONARDO DASILVA

Žena je schopna otěhotnět pouze 5 dnů v měsíci. Je to 12. -16. den od prvního dne poslední menstruace. Pohlavní styk je třeba 2x až 3x týdně. Pokud chcete otěhotnět, vyhněte se namáhavému cvičení, nechoďte do vyhřátých prostor jako je sauna, či horká vana.

Před samotným pohlavním stykem, by si muž měl dát pořádnou dávku kávy tak, aby nabudil své spermie. Je to babská rada, která má určitě něco do sebe a pokud po miminku opravdu toužíte, tak vyzkoušejte všechno, co se doporučuje.

Při pohlavním styku by měla žena ležet na zádech a pánev by měla mít podepřenou malým polštářkem. Po styku je dobré ještě nějakou dobu ležet, nezvedat se hned. Také je dobré zavést na kratší dobu tampon.

Užívejte vitamíny, které podporují těhotenství, poraďte se v lékárně a nechte si doporučit nejlepší multivitamíny. Určitě si kupte kyselinu listovou. Ta je velice vhodná, pokud se chystáte počít miminko. Kyselinu listovou můžete užívat i v těhotenství.

Doufáme, že vám naše rady pomohou k vytouženému miminku. Pokud však s neplodností bojujete již delší dobu, doporučujeme navštívit odborníka. Výborné je také zajet se někam odreagovat, na dovolenou, na hory, k moři, prostě někam jinam, než je váš domov a místo, kde jste zvyklí být.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *