Jak posílat MMS zdarma

Rate this post

Patříte mezi ty, kdož rádi posílají MMS, ale bohužel MMS není vůbec nejlevnější záležitost a tak přemýšlíte jak to udělat, abyste za odeslané fotky nemuseli platit nehorázné sumy? Pokud máte internet v mobilu, pak máte vyhráno.

By: Sam Azgor

Posílat MMS zdarma můžete například přes VIBER, toto je program který umožní psát SMS i MMS zdarma, ale podmínkou je, že musí mít VIBER i druhá strana a být online. Jak si VIBER stáhnete? Na mobilním telefonu je ke stažení v Obchod Play.

Zde si stáhnete VIBER, jednoduše jej nainstalujte a můžete ho začít používat. Uvidíte, kolik peněz díky tomu ušetříte. Další možností jak odesílat fotky z mobilu zdarma, je přes Facebook, kde můžete fotku přidat do chatu a odeslat jí tomu, komu chcete.

Vodafone nabízí Vodafone bránu, přes kterou lze taktéž zdarma posílat MMS, ale i textové zprávy. MMS i SMS přijdou ve stejném formátu, jako byste je posílali z vašeho telefonního čísla. Zdarma vám však MMS a SMS umožní odesílat pouze do sítě Vodafone.

Díky internetu ušetříme nemalé peníze a to nejen za hovory, ale i za krátké textové zprávy a za odeslané fotografie. Konečně můžete posílat neomezené množství fotografií a to dokonce i ze zahraničí. Díky internetovému spojení nezaplatíte vůbec nic.

Pokud budete posílat fotografie přes VIBER, kdy druhá strana jej bude mít aktivní, ale nebude zrovna online, pak se mu hned po připojení fotografie doručí. Je to velmi snadné a jistě si tuto aplikaci brzy zamilujete. Nebudete v posílání fotografií nikterak omezováni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *