Jak funguje Viber

3/5 - (4 votes)

Viber je chat, který můžete mít v telefonu a díky kterému můžete zdarma jak volat, tak posílat SMS kontaktům, které máte v mobilu a které Viber taktéž používají. Proto, abyste Viber mohli používat, je nutné mít internet v mobilu, pokud jej máte, nebude s používáním této služby problém.

Viber vám ušetří spousty peněz, protože budete moci volat jak dlouho budete chtít a to naprosto bez poplatků. Už si nebudete muset hlídat hovory a řešit kolik máte provolaných volných minut a kolik volných minut vám ještě zbývá. Je jedno jaký máte tarif, nebo zda máte telefon na kredit, důležité je mít připojení k internetu.

Viber vám dále umožní psát neomezené množství SMS a to taktéž zcela zdarma. Nebudete muset platit ani korunu a proto je Viber mezi lidmi tak oblíbený. Pozor, ale to zdaleka není vše, přes Viber si zdarma můžete posílat nejen fotografie, ale také videa a i zde platí, že jich můžete poslat tolik, kolik sami budete chtít.

Jak Viber nainstalovat?

Je to velmi jednoduché. V Obchodu Play si vyhledejte právě Viber a zadejte pokyn instalace. Po instalaci se vaše kontakty automaticky spojí s kontakty ve vašem mobilu a vy uvidíte, kdo všechno Viber používá. Můžete tak psát, volat a posílat soubory naprosto neomezeně každému, kdo má taktéž Viber v telefonu.

Díky této novince a chytrým telefonům ušetříte spousty peněz. Viber se vám skutečně vyplatí. Funguje podobně jako Skype, ale máte jej v mobilu a vždy když jste online, tak můžete volat a psát. Viber funguje jako chat, kdy máte možnost přidat si i svou fotografii.

Nainstalujte si Viber a volejte, pište a posílejte soubory zdarma kamkoliv a to klidně i do zahraničí, nebo ze zahraničí. Viber vás spojí z celým světem.

Jeden komentář u “Jak funguje Viber”

  1. Dobry den.jakto .ze je nekdo aktivni porad. I kdyz mi tvrdi ze tam vubec nechodi..nepise.
    a nekdy aktovni neni i kdyz je na wifi.dekijj..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *