Jak se pozná štěnice k odposlechu?

Rate this post
By: Callie Reed

Může se vám stát, že doma budete mít štěnici a ani nebudete vědět, jak se k vám dostala. Podezření na konkrétní osobu můžete mít i nemusíte.

Jak se pozná štěnice?

Štěnice se pozná jen těžko, protože ji sami jen stěží najdete. Pokud však máte pocit, nebo spíš jasné důkazy o tom, že vás někdo odposlouchává, najměte si firmu, která dokáže štěnici odhalit. Firma není zrovna nejlevnější záležitostí, ale dokáže vám štěnici najít a zajistit vám tím vaše soukromí.

Jak poznáte, že vás někdo odposlouchává?

Pokud vás někdo odposlouchává tajně, nezjistíte to, ale může se stát, že vaše slova, která jste řekli pouze doma, někdo záměrně použije, aby vám dal najevo, že o nich ví a zastrašil vás tím.

Budete-li se doma bavit o tom, že se chystáte například do Prahy a přijde-li vám pohled, že můžete přijet, že je zde opravdu krásně, je to jasný důkaz. Těch důkazů však musí být víc. Nicméně proto, aby vás někdo zastrašil, vám rozhodně těch důkazů dá plno.

Všechny důkazy si schovávejte a hlaste je na policii, nebo pro jistotu rovnou na Státní zastupitelství. Jedná se o trestný čin a policie se tímto musí zabývat. Štěnice mohou být kdekoliv, v telefonu, v automobilu, v domě… Sami si zjistěte z jakého místa odposlechy mohou být, kde jste o daných věcech mluvili. Podle toho pak postupujte.

Máte možnost koupit si rušičku, nebo také vyhledávač štěnic. V servisu vám mohou sdělit, jestli je ve vašem autě GPS. Pokud vás někdo sleduje či odposlouchává, je to pro vaši psychiku opravdu náročné v případě, že o tom víte.

Pakliže jste si tímto jisti, okamžitě jednejte a nenechte si to líbit. Nikdo nemá právo na to vás odposlouchávat a montovat se do vašeho soukromí. Bohužel dnešní technika je tak propracovaná, že to, že se k vám dostane štěnice, není vůbec nemožné a navíc jsou odposlechy i cenově dostupné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *