Jak se dá zrušit Facebook

Rate this post
By: Todd Huffman

Facebook je velmi oblíbená sociální síť, která slouží k tomu, abychom byli neustále v kontaktu se svými přáteli a abychom o sobě věděli co nejvíce, i když jsme od sebe vzdáleni tisíce kilometrů. Díky Facebooku můžeme kontaktovat každého, s kým jsme se kdy setkali a to například na dovolené a podobně.

Můžeme společně chatovat, psát si zprávy, informovat se o tom, co zrovna děláme. Dělit se o zážitky a přidávat fotografie. Sdílet články, videa, obrázky, písničky, Facebook je prostě takový fenomén, bez kterého si jen těžko dovedeme dnes svůj život představit. Dříve to však bylo jiné.

Nikdo z nás Facebook neměl a přesto jsme fungovali, byli jsme si blíže po fyzické stránce, než po té virtuální. Někdy si říkáme, že už toho virtuálního světa máme dost a toužíme z něj odejít. Jak se dá zrušit Facebook? Facebook nabízí deaktivaci.

Díky tomu můžete svůj účet na čas zmrazit a později se k němu opět vrátit. Můžete však svůj účet zrušit nenávratně a to díky tomuto odkazu https://www.facebook.com/help/delete_account, který by měl do 14 dnů účet nenávratně smazat. Přiznám se, že jsem to osobně nezkoušela.

Možná jste se dostali do velmi nepříjemné situace, kdy vám někdo blízký umřel a vy byste za něj chtěli Facebook zrušit. V tomto případě máte 3 možnosti. Ponechat Facebook účet ve stávajícím stavu, požádat o zrušení Facebookového účtu, nebo požádat o zvěčnění.

Neznáte-li přihlašovací údaje najeďte na tuto stránku https://www.facebook.com/help/contact/228813257197480 a zde vyplňte údaje, které vám pomohou zrušit účet zesnulého. Je potřeba však být nejbližším příbuzným. Tento krok nemůže udělat kdokoliv. Pokud chcete takto učinit, nemusíte mít svůj vlastní účet na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *