Jak najít telefon

Rate this post
By: Dominik Syka

Ztratil se vám telefon, nebo vám jej někdo ukradl, pak není těžké jej najít. Technika jde stále dopředu a najít svůj telefon bude snadné pomocí internetu. Díky službě Android Device Manager budete moci zjistit, kde se váš telefon nachází, můžete na dálku spustit vyzvánění a to i tehdy, když je telefon v tichém režimu a máte možnost vymazat zařízení.

Jak najít telefon?

Výhodou je, že jej najdete pomocí aplikace, kterou nemusíte instalovat. Důvod je jednoduchý, uživatelé začali řešit aplikaci až když se jim telefon ztratil a to je samozřejmě pozdě. Proto ve vašem telefonu probíhá takzvaná tichá aktualizace, díky které bude automaticky nainstalovaná tato dokonalá služba.

Jak zjistíte, že aplikaci v telefonu máte?

Zjistíte to velmi jednoduše. Najeďte si do nastavení, následně do zabezpečení a pokud se vám objeví položka správci řízení, můžete být v klidu. V tomto případě je velmi reálné, že svůj telefon najdete.

Není to zneužitelné?

Tímto způsobem můžete zjistit, kde se váš telefon nachází, ale nabízí se taktéž myšlenka, zda tato funkce není zneužitelná a nemůže vás tímto způsobem někdo sledovat a to ať už váš partner, nebo kdokoliv jiný.

Můžete být v klidu, protože k tomu, abyste telefon lokalizovali, musíte zadat mail a vaše heslo, takže pokud znáte heslo pouze vy, nemůže vás tímto způsobem nikdo jiný najít. Zjištění polohy mobilu uvidíte s přesností na metry. Zjistíte poslední nahlášený čas polohy.

Je to velmi skvělá zpráva pro všechny, komu se telefon ztratil, nebo byl odcizen. Zároveň tak ubude krádeží mobilních telefonů, protože tato funkce zloděje bezpečně odradí. Co vše se bude muset ještě vymyslet, abychom přelstili zloděje?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *