Jak schovat peníze

5/5 - (1 vote)

Máte doma peníze, které samozřejmě chcete dobře schovat a to tak, abyste se o ně nemuseli bát a zároveň je kdykoliv našli? Jak nejlépe doma schovat peníze? Osvědčené schovky nevyhledávejte, ale vymyslete něco originálního, něco o čem jste přesvědčeni, že napadne pouze vás.

Zkuste třeba na schovat peníze na dno koše od odpadků a to pod pytel, který pak vynesete. Nikdy však při vynášení koše na tuto skrýš nezapomeňte!!!!Schovejte si peníze do věci o které jste přesvědčeni, že by jí zloděj nesebral.

To znamená, že rozhodně ne do něčeho drahého, ale čistě obyčejného. Klidně to může být krabička od čajů, jakákoliv dekorace, která by zloděje nelákala. Pro jistotu si domů nepouštějte nikoho cizího a už vůbec před ním pro své úspory nechoďte!!!

Toto je častá chyba důchodců, kteří jsou v tomto směru velice lehce dostupnou obětí pro zloděje. Pokud si pro peníze na místo kam jste je uložili jdete, pak to dělejte vždy tak, aby vás nikdo neviděl a to že vás nesmí vidět nikdo, tím myslím i vaši návštěvu, kterou dobře znáte.

Buďte opatrní a myslete na to, jak jste si dané peníze vydřeli, kolik jste si odřekli proto, abyste si peníze našetřili a tak je nenechte vzít někoho, kdo by vás chtěl okrást. Zároveň však sdělte někomu z rodiny, že máte peníze, které jsou ukryty právě tam a tam, aby o nich věděl, kdyby se vám cokoliv stalo.

Raději si uložte peníze do banky, ale pokud bankám nedůvěřujte, nemějte pro jistotu své finance schované pouze na jednom místě, ale rozmístěte je po více místech ve vašem bytě a to po menších částkách. Je to bezpečnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *