Jak najít bohatého milence

4/5 - (1 vote)
By: University of the Fraser Valley

Toužíte si žít v blahobytu a o nic se nestarat? Chtěli byste si najít bohatého milence, který vám zajistí bezstarostný život? Pokud si tímto chcete splnit sen, pak byste na sobě měla pořádně zapracovat, protože bohatý milenec bude vedle sebe chtít mít reprezentativní ženu, či slečnu, se kterou se bude moci chlubit.

Nejprve tedy investujte do sebe, než vyrazíte na lov. Co je k tomu potřeba? Rozhodně mít dokonalé vlasy, make-up, postavu a dobře se obléci. Naučte se také jak vystupovat, protože pokud si vás milenec bude chtít brát do společnosti, měla byste se v ní umět pohybovat a vašeho milence tak prezentovat.

Pokud si nebudete jistá, jak a co říkat, raději jen mlčte a usmívejte se, než se otrkáte.

Kde hledat bohatého muže?

Není těžké zjistit, jestli daný muž má peníze. Poznáte to podle auta, mobilu, oblečení a také podle toho, kde bydlí. Nejdůležitější je, aby vás tento muž zaregistroval a dal se s vámi do kontaktu.

Abyste si mohla vybrat, nebo aby vás ulovil někdo z vyšší sorty, doporučujeme navštěvovat podniky, kde se tito lidé scházejí. Určitě to tedy nebude ve čtvrté cenové kategorii, ale tam, kde jsou ceny hodně vysoko. Budete si muset také sáhnout hlouběji do kapsy, abyste si z počátku mohla dovolit něco v takovém podniku koupit.

Ale nebojte, nebude dlouho trvat a někdo vás na něco pozve. Nechoďte sama, budete vypadat, že jste si vyrazila na lov, přijďte s kamarádkou a povídejte si a bavte se, jako byste byly spolu právě v cukrárně a ne na lovu. Zbytečně se kolem sebe nerozhlížejte, aby to nevypadalo, že hledáte svou kořist.

Nikde není psáno, že vás někdo osloví hned napoprvé. Choďte na tato místa častěji. Uvidíte, že se vám investice brzy vrátí. Pokud budete stálým hostem, můžete si dovolit přijít občas i sama. Věříme, že se vám podaří ulovit někoho, kdo vás finančně zabezpečí a vy si za jeho peníze budete užívat života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *