Jaké laky na nehty jsou letos in a pořídit si je na zimní večírek či ples?

Rate this post

Krásné nehty jsou velmi důležité a tak je třeba o ně dobře pečovat. Jaké laky na nehty jsou letos in? Jedná se o barevné odstíny červená, černá, růžová, žlutá, zelená, modrá, oranžová…Všechny barvy, které jsou veselé, se nosí. Letos ale vsaďte na nehty kratší, ty mohou mít tvar buďto do špičky, nebo mohou být hranaté. Oba tvary jsou v kurzu.

By: Lelê Breveglieri

Pokud patříte mezi ty, kdož nemají nehty gelové, tak vězte, že přírodě se letos móda přiklání. Co už je ale pasé, jsou třpytky. Na ty už dávno zapomeňte. Letos se budou nosit nejen nehty lesklé, ale také novinkou tohoto roku jsou nehty matné. Jak to udělat? Celkem jednoduše. Nalakujete si nehty svým oblíbeným lakem a na vrch laku dáte místo závěrečného bezbarvého laku, lak, který povrch zmatní.

Zmatňující laky jsou v prodeji a není problém je sehnat. K dostání je třeba také v katalogu Oriflame, kde stojí 99 Kč. Novinkou jsou také laky, které vydrží velmi dlouho. Většinou je potřeba koupit si sadu laků, jež fungují podobně jako lak na gelových nehtech, to znamená, že drží. Gelové nehty už totiž nefrčí tak, jako nehty přírodní. U těch je ale nevýhoda právě ta, že na nich laky drží den, dva a pak se laky začnou oprýskávat. Proto výrobci přichází s novinkami, které budou na vašem přírodním nehtu držet mnohem déle. Tím si zákaznice zajistí to, že budou moci mít dlouhodobě krásné i své přírodní nehty.

Topem jsou pak nehty zlaté a stříbrné, ovšem nemluvíme o perleťových barvách, ale barvách extrémně lesklých. Takovou barvu známe například na lesklých balících dárkových papírech. Jedná se o barvu s kovovým nádechem. Samozřejmě to chce trošku odvahy, ale pokud máte krásné ruce a nehty, tak proč na ně výrazně neupozornit? Velmi pěkně vypadají tyto nehty na slavnostní příležitost, kdy pozvednou vaši róbu. Zajímavá je také kombinace zlato černých nehtů, která se taktéž letos bude hodně nosit. Proto si doplňte svůj stojánek s laky o ty, které vám v něm ještě chybí, a buďte letos in.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *