Jak si pořídit levně dům

Rate this post

Určitě každý z nás, kdo žije v bytě, někdy přemýšlel o tom, jaké to je mít vlastní dům a bydlet v něm. Jistě je to hezké, ale velmi drahé. Nový dům by znamenal hypotéku, roky měsíčního splácení po velkých částkách a strach z toho co se může stát, přemýšlení o tom, budeme-li schopni uvedenou částku platit, nás velmi brzdí a odrazuje.

Už jste slyšeli o mobilních domech?

Tato varianta bydlení je velice zajímavá a to jak finančně, tak i jako způsob bydlení. Mobilní domy jsou hojně prodávané v zahraničí, protože je pořídíte opravdu levně a to dokonce bez toho, abyste museli mít stavební povolení. Právě proto, že jsou to domy mobilní, stavební povolení nepotřebují.

Vybrat si můžete z velkého množství typů. Na trhu je mnoho prodejců, kteří mají dobré nabídky. A za kolik takový dům pořídíte? Budete se divit, ale je k dostání již za 200 000,– Kč. Bude vám plnohodnotně sloužit stejně jako dům rodinný.

By: Heather Cowper

Další obrovskou výhodou je, že mobilní domy se prodávají již zařízené vestavěným nábytkem. V mobilním domě je i kuchyňská linka a také kuchyňské spotřebiče. Dokonce může být součástí domu i krb. Nábytek je navíc moderní a velmi zajímavý. S interiérem domu dokonale ladí.

Mobilní domy mohou být nadzemní i patrové. Pořídit se dá i bazarový mobilní dům, ten je ale vhodný spíše na víkendové užívání. Pokud tedy chcete chatu, bazarový mobilní dům je jistě dobré řešení.

Jak to v praxi funguje

Funguje to velice jednoduše, vyberete si u prodejce mobilní dům, ten ho přiveze na vámi určené místo a můžete se nastěhovat. Z velké nabídky se dá jistě vybrat takový dům, který vám bude maximálně vyhovovat. Pokud se pro takový typ domu rozhodnete, nevybírejte pouze u jednoho prodejce, ale ve vyhledávači si projděte všechny nabídky, které náš trh nabízí.

Splňte si svůj sen o bydlení ve vlastním domě, váš sen je totiž na dosah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *