Jak mít originální pokoj

Rate this post

Originální pokoj znamená, mít v něm něco výjimečného, něco, co jinde jen tak neuvidíte. Může to být cokoliv. Do pokoje lze dát věc, která je upravená jakkoliv jinak, než jsou běžné věci v domácnostech. Například každý z nás je zvyklí na to, že stůl má čtyři nohy a čtyři rohy, nebo je kulatý.

By: Jonathan Pagel

Originální stůl však může mít neidentifikovatelný tvar, který je naprosto odlišný od běžných stolů. To samé platí o pohovce i tu můžete sehnat naprosto jinou, než jste zvyklí. Asi vám shánění těchto věcí zabere spousty času, ale nakonec budete mít originalitu ve vaší místnosti, po které jste toužili.

Originalitu nehledejte v běžných obchodech s nábytkem, jako je Ikea, Sconto, Kika, Asko a podobně. Originalitu musíte hledat jinde a také počítejte s tím, že si za ní ale pořádně zaplatíte. Rozhodně originální kousek nepořídíte stejně levně, jako byste jej pořídili například v Ikee.

Pokoj však může být originální i z jiného hlediska, a to stavebního. Pokud to nebude klasický pokoj ve tvaru kostky, také bude velmi originální. Originalita se vyznačuje tím, že se v ní nachází něco zcela jiného, než na co jsme běžně zvyklí. Proto pokud chcete něco originálního, pátrejte a hledejte sami něco, co je jiné. Někdy je třeba zajet i do jiné země pro originální kousek, nebo se poraďte s člověkem, který designu rozumí. Anebo pokoj vymalujte jinak, než je běžné.

Chcete-li investovat do originality, pak to nebudou malé peníze, a pokud již budete investovat takto vysoké částky, tak si je pojistěte designovým poradcem, který pomůže a dohlédne na to, abyste neudělali chybu, která by vám ve vašem pokoji způsobila naprostý opak, než jste chtěli.

Originální pokoj rozhodně ničím nepřeplácejte, protože v tomto případě to chce jednoduchost, aby vynikl každý prvek a detail, který do pokoje dáte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *