Jak přestat kouřit

Rate this post

Jste kuřák, který by rád svůj zlozvyk pověsil na hřebík? To ovšem není vůbec jednoduché. Chce to pořádně pevnou vůli, ale ani tak nebudete mít vyhráno. Může vás začít provázet nervozita, přibývání na váze, deprese a úzkost, proto je vhodné najít nejlepší možnou metodu.

stop kouřeníNikotinové náhražky místo cigarety mají sice účinky, ale nejsou až tak intenzivní, aby vám pomohly přestat jednoduše. Je to způsob, který vám určitě pomůže, ale nejlehčí to jistě nebude. Za zkoušku nic nedáte, doporučujeme tedy nejprve vyzkoušet.

Já osobně jsem kouřila 15 let a když jsem chtěla s kouřením přestat, bylo to opravdu těžké. Místo kouření jsem jedla, výsledky byly kilogramy nahoře a to netvrdím, že jsem kouřit úplně přestala, ale kouření jsem pouze omezila. Nicméně ceny cigaret šly neustále nahoru a mé vnitřní já mi radilo, abych přestala.

Doslechla jsem se o doktoru Findovi z Chomutova, který vás odnaučí kouřit a tak i já jsem se za tímto doktorem vydala s nadějí, že mi pomůže. A on mi skutečně pomohl. Neudělal nic jiného, než že mi napíchal určité body v uchu a já od něj odjížděla bez chuti na cigaretu. Jediné co jsem potřebovala, bylo větší množství kávy, ale jinak vše bylo bez abstinenčních příznaků, naprosto hladké a dnes už nekouřím přibližně 7 let.

Tuto metodu za sebe velmi doporučuji. Po příjezdu od doktora Findy, mi cigaretový kouř přišel stejný, jako když jsem byla malá a někdo vedle mě kouřil. Zapáchalo to a nebylo mi to příjemné. Tento doktor dokáže vymazat informaci z mozku o tom, že vám cigareta chutná a potřebujete jí.

Jestliže to máte k doktoru Findovi daleko, pak doporučuji začít kouřit alespoň zdravým způsobem a to elektronickou cigaretu. Jistě je důležité koupit si kvalitu a proto je dobré pročíst recenze. Elektronická cigareta je také dobrý způsob toho jak s kouřením ve finále přestat. Znám spousty lidí, kterým se to tímto způsobem povedlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *